Viewing profile - Lil_Pit

Sniffiarz
User avatar
Lil_Pit
Użytkownik

Lil_Pit
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik

Contact Lil_Pit

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
1 year ago
Last active:
4 weeks ago
Total posts:
154 | Search user’s posts
(0.12% of all posts / 0.40 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(45 Posts / 29.22% of user’s posts)
Most active topic:
p******@****n*ail.*h
(41 Posts / 26.62% of user’s posts)
Reputation:
66 [ View details | ]

Signature

Towar kopie mocno, nie myślisz logicznie, w bani ostry kocioł nokautuje technicznie. Pięknie ku**a ślicznie, rozpraszasz myśli. Widzisz tylko słowa, niczym pojedyncze błyski. Widzisz tylko słowa, niczym pojedyncze błyski. Schematy, szkice, kody, hasła. Sejfy, zamki, nie do przejścia plansza. Fobie, nerwy, głosy z wentylacji i Twój pociąg wypie**ala się z trakcji
 • Lil_Pit’s recent activity
  Replies
  Date
 • Mefis.to opinie o sklepie | opinions about shop
  dziwne, bo na rozowym ktos tam dostal pake na pewno jedna osoba czy wiecej nie wiem bo nie sledze. Jak dla mnie scam po tak krotkim czasie na rynku nie wchodzi w gre ( to tylko moje zdanie ) bo nie wzbudzil jeszcze na tyle zaufania zeby ludzie mu robili zamowienia za grube tysiace. Mimo to nic do Ciebie Mefisto nie mam bo z opinii ludzi, ktorzy mieli okazje stestowac Twoje produkty smialo mozna powiedziec, ze to odczynnik bardzo zblizony do oryginalu z tym, ze oryginal mozna bylo jesc dzien za dniem i tak w kolko a ten analog po kilku strzalach rozp.... dmuchawe.
  // sory za brak polskich znakow ale mam ustawiona klawiature ENG
  619 Replies
  Last post 1 month ago
 • Zniszczona śluzówka
  Witam. Co polecacie na ciągły katar po cpaniu którego nie da się wysmarkac, puchnący nos i obrzęk wokół oczu prawdopodobnie od chorych zatok. Oprócz tego sucha śluzówka nosa. Chodzi mi o rzeczy dostępne w aptece a nie info typu zrób przerwę bo sama w sobie przerwa i ta tego nie naprawi.
  8 Replies
  Last post 5 months ago
 • Analog 4mmc HQ
  Po co robić spam jak nikt nie ma jeszcze tego i snuć jakieś domysły. Po świętach ktoś na pewno zamówi i się okaże co to jest. Test sinu i tak pokaże, że to pewnie keton jakiś. Mimo to wielki szacunek dla @Atomchemicals za wprowadzanie takich różnorodności jak molly analog, 4mmc analog czy speed master. Jako jeden z nielicznych vendorów nie opiera się tyko na tym co ma dostępne każdy.
  309 Replies
  Last post 5 months ago
 • Synthetics.pro opinie o sklepie
  @erape @Synthetics Ci powie co i jak zrobić żeby kupić BTC i opłacić nim zamówienie. Napisz do niego przez privnote.
  3578 Replies
  Last post 5 months ago