Viewing profile - dawidben

Ssak
User avatar
dawidben
Newbie

dawidben
Ssak
User avatar
Newbie

Contact dawidben

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
8 months ago
Last active:
1 hour ago
Total posts:
78 | Search user’s posts
(0.08% of all posts / 0.30 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(20 Posts / 25.64% of user’s posts)
Most active topic:
Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
(10 Posts / 12.82% of user’s posts)
Reputation:
4 [ View details | ]
 • dawidben’s recent activity
  Replies
  Date
 • 4-CMC funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Recka 4CMC
  Skąd: Funkylab
  Co: 4CMC z sampli v1
  Ilość i wygląd: ~0.5g, małe kryształki oraz biały pył, zdjęcie w poście wyżej
  Tolerancja: Ostatnie rc ponad pół roku temu, niedawno krótkie spotkanie z eutylonem
  Sposób przyjęcia: sniff
  Opis: Po otrzymaniu paczki zabrałem się najpierw za 4CMC, wysypałem wszytko i zrobiłem pierwszą linię ok 200mg. Wchodzi gładko, sniff nie rozpierdala nosa, dość szybko nadchodzi spływ. Pierwsze działanie wchodzi dość szybko, odczuwalne jest rozchodzące się po ciele ciepełko oraz wchodząca euforia która ściska delikatnie głowę. Działanie kieruje się ku nienachalnej euforii oraz idealne jest do samotnego zażywania. Pierwszą dorzutkę zrobiłem po około 30 minutach i tu działanie mnie zaskoczyło. Typowe czwórkowe działanie zmieniło się w profil pasujący do 3CMC. Euforia zmalała a zamiast jej pojawił się nienachalny speed. Kolejne dorzutki były typowo speedujące z nutą euforii. Testowanie zakończyłem po zjedzeniu całego sampla.
  Zejście: Po zażyciu całego sampla miałem dość spory problem z zasnięciem, gdyż utrzymywała się pusta stymulacja, którą udało mi się trochę zbić naturą.
  Ocena: Na wstępie chciałbym podziękować @Funkylab, za możliwość stestowania produktów. Odczynnik ten nie jest najwyższych lotów, do dostania są dużo lepsze sorty, lecz napewno nie można mu zarzucić braku aktywności. Dla sporadycznego konsumenta napewno przypasuje. Moja ocena to 5/10. Pzdr :D
  4 Replies
  Last post 1 day ago
 • Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
  Jak dla mnie narazie ten vendor jest wielką niewiadomą. Pierwsze sample które wysłał okazały się aktywne, lecz nie najwyższych lotów i raczej mało kto by zrobił zamówienie na produkty tej jakości, skoro za tą samą cenę u konkurencji można dostać coś dużo lepszego. Teraz czekamy na nowe sample które może uratują sytuację. Tylko ciekawe czy vendor nie zamówił kilkanaście gram lepszego towaru u innego sklepu żeby wysłać w samplach chcąc zyskać plusa, a w normalnych zamówieniach nie będą latać te słabe sorty. No ale dopóki nie ma pierwszych zamówień możemy tylko gdybać. Niemniej trzymam kciuki i będę obserwował jak to się rozkręci :thumbup:
  411 Replies
  Last post 1 day ago
 • 4-CMC funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Wrzucam zdęcie sortu z pierwszej partii sampli. Testy trawają w toku więc i później jakąś reckę wstawię :thumbup:
  Image

  Wiadomość moderatora Gandalf

  Zdjęcia warto wstawiać w formacie Image - Można również zaznaczyć link do obrazka, oraz kliknąć ikonę obrazka w panelu edycji posta, na samej górze. :)
  4 Replies
  Last post 5 days ago
 • ALFA-PVP funkylab.cc - opinie, recenzje | opinions, reviews
  Doszły do mnie dzisiaj sample i jako pierwszy wrzuciłem tą "alfę" na folię ok.40mg, ładnie się topi i robi się gęsty dym. Od razu czuć rush i opanywujące ciepło, oraz subtelną stymulację. Główne testy zrobię później, ale napewno mogę stwierdzić, że działa a czy to alfa pvp to nie wiem, gdyż nigny jej nie próbowałem i nie mi to oceniać. Pzdr :thumbup:
  53 Replies
  Last post 6 days ago
 • Funkylab.cc opinie o sklepie | opinions about shop
  Własnie doszły sample. Dzięki @Funkylab,
  Pakowanie 4/10
  Sample: wszystko w pyle, piguła też a cmc w małych kryształkach. Na próbę poszło vapo "pvp" i jest fajnie. Dzisiaj mam zamiar zbadać cmc i wrzucę opinię w odpowiednim dziale :thumbup:
  411 Replies
  Last post 6 days ago