Viewing profile - Ziomalcmc

Narkotykacz
User avatar
Ziomalcmc
Użytkownik

Ziomalcmc
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik

Contact Ziomalcmc

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
11 months ago
Last active:
6 hours ago
Total posts:
348 | Search user’s posts
(0.30% of all posts / 0.97 posts per day)
Most active forum:
Predator-rc.net
(134 Posts / 38.51% of user’s posts)
Most active topic:
Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store
(108 Posts / 31.03% of user’s posts)
Reputation:
124 [ View details | ]

Signature

"Załóż buty do golfa, bo nie wyjdziemy stąd żywi."
Albo mnie kochasz albo nienawidzisz
 • Ziomalcmc’s recent activity
  Replies
  Date
 • Jaki największy plon z automatu
  @Trefemmski, Dałem ci pv 3 dobre sprawdzone sklepy z których zamawiałem. Zawsze jakiś gratis dostałem więc spoko :)
  8 Replies
  Last post 2 weeks ago
 • Odpowiedzialnosx zbiorowa?
  @Jakistamtyp,
  Gandalf wrote:
  1 month ago
  Jeśli masz przy sobie koks, zioło czy mefedron i mówisz, że nic im nie udostępniałeś, a oni nie mają przy sobie żadnego tematu, a są naćpani właśnie tymi produktami, to masz lipę prawną ze względu na składanie fałszywych zeznań, udostępnianie niebezpiecznych substancji, lub jesli prokurator jest skurwielem, to i dilerkę będzie chciał dojebać.
  Ale jeśli będą czyści, tylko załóżmy po alko, a na testach nie wyjdzie im koks, to nie będziesz miał żadnych problemów z tym związanych - jedynie za posiadanie nielegalnych substancji, bo nie będzie wystarczających dowodów, że im coś udostępniałeś.
  Chyba, że pisaliście na messengerze, sms itd. że im chcesz dać - wtedy prawnie wyrażasz chęć udostępnienia niebezpiecznych subtancji i stworzenia zagrożenia życia lub zdrowia czy jakoś tak.
  Takie rzeczy rozmawiajcie ino PrivNote - pamiętajmy, że domena musi być bez końcówki litery S, gdyż PrivNoteS to domena założona przez policję.
  Oczywiście, że ma racje, ale wydaje mi się, żeby takie dochodzenie miało miejsce muszą znaleźć przy tobie sporą ilość :). Oczywiście nie mówię tu o wiadomościach bo mogą się do niech dobrać nawet jak cię jebną z 1g xd

  Dużo razy byłem w lodówie i dużo przygód mam z policją i nie spotkałem się, że jak kogoś jebli z czymś (Mówię tu o babce, bo nigdy na moich oczach ani przy mnie nie jebli nikogo z czymś innym) to brali też inne osoby, które były obok, jak i mnie. Zawsze była zawijka tej jednej osoby i reszcie do widzenia. Na pewno nie raz widzieli, że wszyscy są najarani jak świnie, ale obchodzi zawsze ich osoba co ma temat. :angel:

  Dodam też, że nie ma problemu żeby pies ci wyjebał zwłaszcza w lodówie w nocy jak pyskujesz :E Zawsze kulturka

  Dodano po 11 minutach 59 sekundach:
  Historia z sopotu zeszłego roku.
  Byłem na weekend z 3 ziomkami w sopocie. W pierwszą noc 2 ziomków poszło na miasto a my stwierdziliśmy, że chuj z tym nie chce się nam i zostajemy i se powalimy. po jakoś 30 min jak poszli stwierdziliśmy, że idziemy po flachę jakąś. Przez 5min zastanawialiśmy się czy zabieramy se po linie na drogę, w końcu stwierdziliśmy, że chuj nie ma co ryzykować w końcu jest noc. Po wyjściu z apartamentu dosłownie przy sklepie z alkoholami zatrzymała nas lodówa. Fart w chuj, że nic nie mieliśmy, ale pierwsze co to to pies powiedział "odrazu widać, że jesteście naćpani" Gdy wyjmował moje wszystkie rzeczy z portfela przejechał dwoma kartami o swoje spodnie a tu dwie białe kreski XDD. u Ziomka znaleźli zwitke haha pies postukał zwitką o ten stolik co jest w lodówie i wypadło pełno białęgo :lol: :lol: Potem pojedyńczo musieliśmy wejść gacie ściągnąć. Szczerze baliśmy się, że takie minimalneeeee ilości ale mimo wszystko nas wezmą w dodatku, że byliśmy naćpani. Ale do widzenia i po flache hah.
  7 Replies
  Last post 1 month ago
 • Odpowiedzialnosx zbiorowa?
  @Jakistamtyp, Przygoda mojego znajomego, który jest debilem, bo wychodząc z bloku zapomniał się i miał temat w kieszeni...My na szczęście na gaciach pusto. Pod stało dwóch tajniaków i powoli do nas podchodzili. Było nas trzech nagle on jedyny RURA! Temat wyrzucony w odpowiedni sposób i w odpowiednim momencie. U niego było to od razu gdy na 3 sekunndy nie mieli go w zasięgu wzrokowym, bo skręcił za blok w balkony i rzucił na pierwszy balkon na parterze. Po tym jeszcze chwile uciekał potem przestał został powalony na ziemie i skuty. Gdy spytali się czemu uciekał odpowiedział, że przestraszył się i nie wie czy nie ma do czynienia z policjantami i czy mógłbym prosić o wylegitymowanie się :) Ciekawostka. 3.5 palenia leżała tam na balkonie do dnia następnego XD.
  7 Replies
  Last post 1 month ago
 • Żółto czarna opadająca końcówka
  @pumex,
  pumex wrote:
  1 month ago
  ewentualnie czy nie jest wystawiona na zbyt duże światło, a co za tym idzie temperaturę.
  Jeżeli może to być przyczyną to możliwe że to przez to :roll: .
  pumex wrote:
  1 month ago
  Jeśli zbyt często lub zbyt rzadko podlewasz
  Może polałem za dużo do tej roślinki :/ Zmniejszę częstotliwość podlewania.
  pumex wrote:
  1 month ago
  PH
  PH akurat jest ok
  pumex wrote:
  1 month ago
  Rozumiem, że roślinki trzymasz na zewnątrz? Napisz ile czasu już rosną od wykiełkowania i coś więcej o nawozach które zastosowałeś.
  Roślinki trzymam na zewnątrz w dzień a w nocy są w w domu. Od wykiełkowania mineło jakoś 13,14 dni. Nawóz który zastosowałem to mix pH PERFECT GROW / MICRO / BLOOM / w proporcjach 2:1:1 na 1l wody. Dodam też że wczoraj przesadziłem ją do 26l
  4 Replies
  Last post 1 month ago