Viewing profile - liqud

Ssak
User avatar
liqud
Użytkownik

liqud
Ssak
User avatar
Użytkownik

Contact liqud

User statistics

Member For:
Status:
Joined:
5 months ago
Last active:
2 hours ago
Total posts:
58 | Search user’s posts
(0.07% of all posts / 0.38 posts per day)
Most active forum:
Dopalacze sklepy
(15 Posts / 25.86% of user’s posts)
Most active topic:
Gdzie teraz na zakupy?
(14 Posts / 24.14% of user’s posts)
Reputation:
3 [ View details | ]
 • liqud’s recent activity
  Replies
  Date
 • Stymulanty do vapo
  sushirdm wrote:
  1 day ago
  liqud, w najbliższym czasie bedzie u atoma 😎
  Mordo juz sobie poradzilem i jest kozak 😊
  55 Replies
  Last post 10 hours ago
 • Lotnisko Chopina w Warszawie. Straż Graniczna przechwyciła walizki pełne heroiny
  Nadwiślański Oddział Straży Granicznej przejął ponad 11 kg heroiny o wartości około 4,5 mln złotych. Narkotyki zostały ukryte w walizkach podróżnego, obywatela Wielkiej Brytanii.
  Do ujawnienie dużych ilości heroiny doszło na Lotnisku Chopina po przylocie samolotu z Dohy, stolicy Kataru. Do kontroli granicznej stawił się 51-letni mężczyzna, obywatel Wielkiej Brytanii narodowości burundzkiej.

  Straż Graniczna podejrzewała go o przemyt znacznych ilości narkotyków. Potwierdziła to szczegółowa kontrola bagaży podróżnego. Psy Służby Celno - Skarbowej wykryły w nich obecność środków odurzających. Do ścian walizek było przyklejonych osiem pakietów heroiny.
  Mężczyzna próbował ukryć zapach przemycanego narkotyku wkładając do walizek egzotyczne mieszanki przypraw.

  Szczegółowe badania w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Głównej Straży Granicznej potwierdziły, że przemycana heroina jest wysokiej jakości narkotykiem. Można było z niego uzyskać co najmniej 25 tys. działek dilerskich. Ujawnione narkotyki miały trafić na rynek jednego z krajów Unii Europejskiej
  CBŚ - CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA trzeba podbić statystyki
  0 Replies
  Last post 1 week ago
 • Znaleźli przy nim dopalacze. Odpowie jak za posiadanie narkotyków
  pozbawienia wolności grozi 24-latkowi zatrzymanemu podczas legitymowania w Elblągu. Mężczyzna miał przy sobie dopalacze, które kupił w sieci. Policjanci sprawdzają skąd dokładnie pochodziły zabronione środki. Od początku roku śledczy z Elbląga prowadzili 20 podobnych spraw. Dopalacze niejednokrotnie działają silniej, a przez to są bardziej niebezpieczne dla zdrowia.  Ten młody mężczyzna został zatrzymany w minioną sobotę (19 października) na ulicy Malborskiej w Elblągu. Miał przy sobie papierowe zawiniątko z suszem roślinnym. Funkcjonariusze ustalili, że są to dopalacze, które podejrzany kupił w sieci. Został zatrzymany do wyjaśnienia i odpowie za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Od początku roku policjanci z Elbląga prowadzili 20 podobnych spraw. Odnotowali w sumie 143 przestępstwa narkotykowe.

  Dopalacze na ogół działają podobnie do narkotyków, niekiedy również silniej. Niebezpieczeństwo sięgania po dopalacze polega także na tym, że konsumenci nie mają pojęcia, w jakich dawkach je stosować. Dawek tych nie precyzują również producenci, a zawartość środka czynnego w ich produktach podlega znacznym wahaniom. W przeciwieństwie do dopalaczy, stosunkowo krótko obecnych na rynku, następstwa przyjmowania „tradycyjnych” i nielegalnych narkotyków są już dobrze rozpoznane, a sięgające po nie osoby mają dość dobrą orientację, czym ryzykują. Dopalacze, wbrew rozpowszechnionej opinii, nie stanowią łagodniejszej wersji czarnorynkowej narkotyków. Przeciwnie – niejednokrotnie działają silniej, a przez to są bardziej niebezpieczne dla zdrowia.
  4 Replies
  Last post 1 week ago
 • Threecrystal.cc opinie o sklepie
  Kontakt z Vendorem z doswiadczenia z innymi Vendorami do tej pory najlepszy . Ptaki tez szybko lataja uczciwosc Vendora w tyvh kwestiach jest okej . Sorcik jednak zrobil mnie 4clpvp jednak inaczej niz myslalem zawiodlem sie ale moze inaczej zadzialam na mnie tylko na kazdego inaczej dziala Rc. Strasznie czuc chlor .
  2592 Replies
  Last post 1 week ago
 • Mrkolekcja.com opinie o sklepie | opinions about shop
  Kontakt slabiutki ale jakis jest . Proszenie Vendora o cos mowi za kazdym razem ze to zrobi jednak nie wywiazuje sie z obietnicy .Ptaki czasami szybko czasami trzeba sie powkurwiac . Sorcik tez ostatnio cos sie popsul . 5/10 opinia sklepu .
  585 Replies
  Last post 1 week ago
 • Rchem.co opinie o sklepie
  Polecam Vendory , nigdy zadnego problemu kontakt bardzo dobry jak się w czyms pomylisz pomoga poprawią błąd sorcik dobry oczekiwania latania ptaków też szybki POLECAM jak najbardziej i pozdrawiam z fartwm chlopaki ☺️
  737 Replies
  Last post 1 week ago
 • Sklepy stacjonarne
  Właśnie tak stacjonarki popalone to tak jakbyś orginaly gonil w kiosku 😅
  36 Replies
  Last post 1 week ago