LegalChem.pl - Opinie o sklepie

Obrazek

Profil sklepu: Legalchem

Status:
mss5mdc
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 62

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 18 godz. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

[/quote]Ja, chyba już u nich nie zamówię, za to jak się zachowali z 3CMC nieaktywnym.... zero skruchy, zero komentarza, nawet zero próby naprawy (a doskonale wiedzieli że mają hujowe coś-CMC na stanie). Wystarczyło napisać - przepraszamy, przy następnym zamówieniu postaramy się zrekompensować to felerne zamówienie.... ale na maila - są głusi :(
[/quote]
josiek, dokładnie miałem to samo 3-cmc big crystal. 3 gramy tego przerobiłem a 17g wyrzuciłem w kibel. Myślałem że ze mną jest coś nie tak, ale ludzie zaczęli pisać na forum o tym 3-cmc, że kompletnie nieaktywne i już wiedziałem ocb. Też do nich pisałem w tej sprawie i też mnie całkowicie olali. I jak tu polecać sklep w którym cię tak potraktowano??? Olać ich też, bo na szczęście jest konkurencja.

Status:
hycel
Blister
Użytkownik
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: hycel » 12 godz. temu

Podbijam słowa chłopaków wyżej 3cmc big cristal (zamawiany miesiac temu ) byl totalnie nieaktywny, istne zero :clap: natomiast jedynym odczynnikiem który 'klepie' i dziala to 3cmc crystaline powder od legalnych to moge polecic. wysylka tez szybko i sprawnie

Wróć do „Legalchem.eu”