LAZY SZOP Smartszop.pl - opinie, recenzje

Obrazek

Profil sklepu: Smartszop

Status:
Ka7iu
Blister
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: Ka7iu » 1 tydzień temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Clonik dobry ladnie mnie wyrownal mialem na wszystko wyjebane :) pakowanie 100:10 :D

Status:
Ghost
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 24

Nieprzeczytany post autor: Ghost » 1 tydzień temu

Po ciężkim dniu bieganiny i załatwiania.

Wrzutka 0,5 tabsa (0,250mg)

Odpoczynek przy muzyczce.

Pierwsze efektu po 30 minutach.
Skoncentrowanie sie na przyjemnych bodźcach. - muzyka, wypoczynek. Rozluźnienie mięśni. Minimalnie euroryzujace działanie. Bardzo aktywne. Trzyma dobre 4-6 godzin.

Rewelacyjny Sort!

Status:
Janek
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 8

Nieprzeczytany post autor: Janek » 1 tydzień temu

Z tego co słyszałem to podobno po tym się fajnie ściany głaska chociaż pamięć zawodzi 😁
Młodszy Dron Nie Spadochron

Status:
Ghost
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 24

Nieprzeczytany post autor: Ghost » 1 tydzień temu

Pól krążka działa wyraźnie mio relaksacyjnie ale nie gnie ruchów.

Status:
Janek
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 8

Nieprzeczytany post autor: Janek » 1 tydzień temu

Ghost, a po całym głaska się ściany :D potwierdzone info 😁
Młodszy Dron Nie Spadochron

Status:
Rathy
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 62

Nieprzeczytany post autor: Rathy » 3 dni temu

malutkie niebieskie pastylki. wybite LL, na drugiej stronie podziałka.

rozdzielenie tabletki nie jest zbyt łatwe, trzeba sobie "wyczuć" sposób, świetnie się zaś rozpuszcza pod i na języku, smak nie jest nieprzyjemny.

moje doświadczenia z benzo to jedno opakowanie relanium stosowane leczniczo, nasennie - tylko w sytuacjach kryzysowych. szłam po nim od razu lulu i nigdy nie dało mi stanu który by mi sie podobał - po prostu zwalało z nóg ;)

efekt w przypadku połowy tabletki:
rozluźnienie mięśni, ciało staję się ciężkie jednocześnie znika ból czy napięcie.
dźwięki są wyrazniejsze, głębsze, ciekawsze.
zwiększona ochota na papierosa.
lęki tracą na znaczeniu, problemy nie są już tak przerażające.
na koniec dnia przy umiarkowanej aktywności działa troszkę jak jedno piwo. pomaga zasnąć.

działanie jednej tabetki:
ruchy stają się chwiejne, ręce dziurawe, ciało całkowicie rozluźnione ale tez wyjątkowo ciężkie i trudne w obsłudze.
mam wrażenie, że moje ruchy są pijackie.
pojawia się przyjemnośc z egzystencji.
zmartwienia i stres znikają całkowicie.
oczy się przymykaja. obraz staję się chwiejny, potrafi się przy braku skupienia na chwilę rozmazać.
świadomość w pelni zachowana aczkolwiek na pierwszym planie znajduję się blogosc.
stan porównywalny do upojenia alkoholowego ale bez mdlosci, pelnego żołądka i innych niezbyt przeze mnie lubianych czynników ;)
muzyka czy filmy są wyraźnie "glosniejsze" i glebsze w odbiorze.
kolejne porównanie to kodeina: kiedy samo siedzenie po prostu cieszy.
jeśli się poloze to zasne jak dziecko.
sen jest głęboki, daje pelen wypoczynek, nie jest ani skrócony any sztucznie przedłużony.

efekt jednej tabletki po stymulantach:
wycisza ich działanie i skutki uboczne do 80-90%. pozwala zasnąć.

wiem, z teorii, że benzo dzielą się sposobem działania - terapeutyczne nie zawsze beda rekreacyjne i na odwrót.

leniwy szop dostarcza zdecydowanie miłych doznań, a jednocześnie wystarczy położyć się do łóżka i wyciszyć, a sen przyjdzie naturalnie.

jestem pod ogromnym wrażeniem. nie spodziewałam się takiego potencjału. nie przypuszczałam, że można czerpać radość z substancji tego typu.

polecam całym serduchem ❤
i pozwolę sobie ostrzec: jeśli na codzień odczuwacie ciągły stres to zalecam ostrożność bo można się uzależnić.
ja testy przeprowadzalam tylko na wieczór, najwcześniej 3 godziny przed planowanym snem i nie planuję testów w innych sytuacjach.

Status:
sajkomen
Dyletant
Użytkownik
Reputacja: 0

Nieprzeczytany post autor: sajkomen » 3 dni temu

Siema, mam pytanie co do opisywanych pillsów. Będą to moje pierwsze benzo i mam pytanie, czy nadają się jedynie do wieczornego chillu, czy można zażyć przed szkołą, żeby umilić sobie ten nudzący etap dnia? :lol: Tzn. Nie czuć tego znudzenia, odprężyć się, mieć wyjebane. Jak wiem od znajomego, na Xanaxie był on kilka razy w szkole i nie odpierdalał. Jeżeli jest opcja wyjścia do ludzi po tej tabsie, to w jakiej dawce najlepiej?

Wiadomość moderatora josiek

proszę pamiętać że wszystkie prezentowane i opisywane środki na tej stronie, są tylko dla osób pełnoletnich. Używanie substancji jakichkolwiek przed szkołą lub w trakcie, może wywołać daleko idące negatywne skutki życiowe, w przypadku przyłapania w szkole. Uczysz się, idziesz do szkoły? Nie przyjmuj nic,
nie pij alkoholu itp. Kolega powiedział... Nie jest żadną miarodajną opinią. W przypadku opisywanych substancji,
efekty mogą być okropne a skutki uboczne zostać z tobą do końca życia.

Status:
Rathy
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Rathy » 2 dni temu

sajkomen, a ja ci odpowiem. hej ho, Rathy jako głos rozsądku i opiekuńcza, rozsądna mamusia 8-)

- idąc do szkoły nic nie łykaj, nie pij, nie wciągaj. NIC. to jest instytucja publiczna, nie wiesz czy przypadkiem niektórzy nauczyciele nie są wyjątkowo spostrzegawczy. rodzice, szpital, policja - nigdy nie wiesz...
- łamiesz pierwszą zasadę bhp: masz zamiar wziąć nieznaną ci pigułkę idąc w miejsce publiczne. WTF. skąd wiesz jak twój organizm zareaguje? bo kolega używa? to jedyny argument?
- benzo to nie lekarstwo na problemy czy stres... kolega ćpie xanax? za dużo quebo się nasłuchał? jesteś nieodpowiedzialny, kolega jest zwyczajnie głupi.
- benzo różnią się między sobą
- moim zdaniem leniwy szop nie nadaje sie do szkoły, pracy czy zakupów w galerii kurfa.
- jak masz dość szkoły to idź na wagary.
- jak jesteś taki ciekawski to weź od kolegi xanax
- weź sobie przeprowadź badania w domu albo z zaufaną osobą na spacerze/domówce i sam oceń swój stan i przeanalizuj go.

ręce mi opadają.

Status:
mefix10
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 100

Nieprzeczytany post autor: mefix10 » 1 dzień temu

@Smartszop
Macie zamiar wprowadzić jakieś pakiety lazy szopa, czy pozostanie tak jak jest 1tab ?

Status:
Rathy
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Rathy » 1 dzień temu

mefix10, w głównym wątku chyba zostało to poruszone. chodzi o to aby przy większej ilości tabletek było taniej? v odpowiedział, że nie będzie takiej opcji - oni idą w detal.

Status:
Haya666
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Moderator
Reputacja: 13

Nieprzeczytany post autor: Haya666 » 1 dzień temu

Testowałem po 2x 1P-LSD i paleniu maczan zasnąłem w 30 minut, obudziłem się po całej nocy na około dwie godziny i poszedłem znowu spać na cały dzień :) Polecam.

Smartszop.pl

Wróć do „Smartszop.pl”