Chemcloud.nl opinie o sklepie | opinions about shop

Obrazek

Profil sklepu: Chemcloud

Status:
baklazan
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 7

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 5 dni temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Mam pytanie placił ktoś z revoluta? Troche nie wiem jak mam zrobić płatność kiedy oni teź mają w revolucie, bo moge zrobić normalny przelew ale wymaga podania adresu oraz nazwy odbiorcy itd Znowu żeby zrobić wewenętrzny revolutowy przelew potrzebuje numeru telefonu i nie wiem jak to zrobić finalnie. Konta normalnego nie mam niestety bo mam komornika na koncie i korzystam tylko z revoluta z ktorego to kasy mi nie zajmuje komornik. Wszystko jest ok do czasu kiedy odbiorca tez nie jest w revolucie bo wtedy nie batdzo wiem jak zrobić taka ą płatność, a wydaje mi sioę zę powinna byćnatychmiastowa i dość prosta.

Status:
Palenie
Blister
Użytkownik
Reputacja: 0

Nieprzeczytany post autor: Palenie » 5 dni temu

Ja placilem przes Revolut bez numera zamowenia i wyslalem screenshot z telefonu w wiadomosci, tak sie dogadalem i zaraz zmienili status na oplacone. Jezeli masz to same imie i nazwisko (niemasz fake dane do wysilky) to jesce bardziej proste bo widac ze to ten sam co zlozyl zamowenie i oplacil

Status:
baklazan
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 7

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 3 dni temu

Już nie istotne dostałem nr telefonu i mogłem zapłacić natychmiastowo bez opłat i chyba prościej się już nie da. Teraz oby doszło to bez problemów, szkoda że z takiego kraju wysyłąją, ale nie można mieć wszystkiego .

Status:
Chemcloud
Blister
Sklep
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: Chemcloud » 2 dni temu

Dear Costumers,

FOR HURT, BULK OR SPECIAL PRICING PLEASE WRITE TO [email protected] !!!

WE INVITE EVERYONE FOR SMALL AND LARGE SHOPPING !!

CHECK OUR PRODUCT! HIGHEST QUALITY!!

INFORMATION!!!!!!!

ORDERS PLACED THIS WEEKEND BEFORE THE BREAK AFTER POSTING THE PAYMENT WILL BE DELIVERED TO THE CHRISTMAS!!

Regards,
Costumer service!!

Wróć do „Chemcloud.nl”