Buch + rc itp

Sprawdzone metody na regenerację organizmu oraz dyskusje na temat szkodliwości RC.
Status:
bilo
Szczur
Newbie
Topic author

Buch + rc itp

Unread post by bilo » 3 weeks ago

Witam panowie jak u góry w temacie, niby się nie powinno czy komuś kiedyś cos faktycznie sie stało po mixie mj plus stim/eufo? Bo wiaderko na zwalke to cos pieknego lub zeby pojsc spac jednak moga wystapic uboki tylko czy ktos ich doswiadczyl? bo ja ni chuja i nie wiem czy walic te wiadra dalej czy sie oszczedzac :) pozdrawiam! :smoke: :smoke:

Status:
GoldenTeacher
Szczur
Newbie

Buch + rc itp

Unread post by GoldenTeacher » 3 weeks ago

Mj usuwa negatywne odczucia po stimach u mnie a przy większym paleniu znika stymulacja. Czasem jednak może wzmożyć paranoje.

Status:
NieZwyczajnie
Odkurzacz
Politoksykofil

Buch + rc itp

Unread post by NieZwyczajnie » 3 weeks ago

bilo Ogólnie to trawa w połączeniu z różnymi odczynnikami lubi wywoływać efekty psychodeliczne. FDCK + trawa to miks który kilka razy dał mi jazdę porównywalną z HOMET'em. Jeśli chodzi o uboki, THC może mocno podkręcić paranoję. Ale że zejdziesz czy coś się nie martw.

Status:
bilo
Szczur
Newbie
Topic author

Buch + rc itp

Unread post by bilo » 3 weeks ago

NieZwyczajnie, buch i mdma piękne kombo zajebalem z 3 talerze i spaliłem z 5tke bucha to mrugając wypierdalalo mnie po całym wszechświecie teleportacja totalne odrealnienie xD

Status:
GoldenTeacher
Szczur
Newbie

Buch + rc itp

Unread post by GoldenTeacher » 3 weeks ago

Tesstowalem kilka mixow i znam dwa najlepsze;
Psajko typu 4-ho-mipt/4-aco-det i dopalanie na peaku pozwala na zwiększenie się odczuć na około 30min. Wszystko zaczyna sie ruszać nawet po peaku po dopaleniu.

3-meo-pcp to samo, dokładnie ta sama sytuacja tyle ze tutaj nie ma wizuali tylko piękne myśli pełne dyso przemyśleń.

Do najgorszych mixow zaliczam;
Selegilina + kanna, wzmacnia i wydłuża działanie wiec kara może być spora..

Benzo+kanna.. Kompletna odcinka nie wiesz ile wypaliles, paranoje

Status:
Sterydy666
Blister
Newbie

Buch + rc itp

Unread post by Sterydy666 » 2 weeks ago

U mnie palenie w niewielkiej ilości, podbija nawet fazę na 3mmc czy 4cmc, jak bym wchodził na dodatkowy poziom, na drugi dzień już po odespaniu, jakoś słabiej kopie, nie mogę się przepalic i iść znowu spać.

Status:
Stare
Ssak
Użytkownik

Buch + rc itp

Unread post by Stare » 1 week ago

To wszystko zależy od organizmu - każdy inny. Jednego ryje, drugiego nie. Ja aczkolwiek lubiłem sobie zapalić po przygodach z czwórką czy 3MMC, co innego kanna, które powodwały taką pizde i psychodele, że myślałem nieraz, że już "umarłem" :D