Predator-rc.nl opinie o sklepie / reviews about the store

Shop Profile: predatorRC

Status:
crowley777
Blister
Newbie

Unread post by crowley777 » 22 hours ago

Latest post of the previous page:

Do nas na pewno idzie w chuj szybciej niz nach Polen i jak sadze mniej przypalowo,choc na tutejszych forach rozne historie znalazlem.Rozkminiam ze to tradycyjny golab dostarcza, ktory lata w kraju adiego a nie spece od kurierki :wtf: Nie mial bym problemu gdyby nie to ze obecnie nie moge odbierac bezposrednio w miejscu zamieszania tylko na inny adres ale z tego co sie dowiadywalem nie powinno to stanowic to problemu :pod adresem na ktory podalem stale ktos urzeduje i z tego co sie dowiadywalem to moze odebrac rakiete bez zbednych formalnosci.Nie jestem pewien czy u nich tez mozna wpisac informacje o sposobie dostawy tak jak u poprzedniego dostarczyciela.Wtedy szanse ze dostarczajacy sie nie zamota czy nie przytnie w chuja sa mniejsze

Status:
bobasiarz
Blister
Newbie

Unread post by bobasiarz » 21 hours ago

Nadal ponawiam prośbę o informację, czy otrzymam na adres e-mail jakiekolwiek potwierdzenie zapłaty za zamówieniem. Niebawem mija 48h od momentu napisania przeze mnie maila do Predatora i martwię się brakiem informacji :(

Status:
Montana97
Szczur
Użytkownik

Unread post by Montana97 » 2 hours ago

z nowym zamówieniem doszedł reship calutki z grudnia wszystko gro, ja tam polecam🙈
one and only 🤞

Status:
magik469
Ssak
Użytkownik

Unread post by magik469 » 2 hours ago

bobasiarz, oni są zazwyczaj wt-czw. Czasem też w inne dni ale oczekuj we wtorek odpowiedzi. Pojawi się na forum wtedy wiadomo że można meila napisać lub czekać na odpowiedź

Status:
bestrceu
Blister
Newbie

Unread post by bestrceu » 53 minutes ago

Please help. I can't register to predator !