Jak przywrócić wygląd twarzy po zabawach z RC?

Sprawdzone metody na regenerację organizmu oraz dyskusje na temat szkodliwości RC.
Status:
Splash
Narkotykacz
Użytkownik

Unread post by Splash » 4 months ago

Latest post of the previous page:

Po rc chyba nie jest tak zle ale do nawilżania skóry na pewno :
Krem z witamina A+E , prowitamina B5 , lanolinę ,która ma na celu skuteczne wchłanianie substancji i allantonia .
Moim zdaniem po prostu odłożyć rc na czas regeneracji mi jedynie co zostało po rc to minimalna szrama na nosie .

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik

Unread post by Chlastusmate » 4 months ago

Wszyscy radzą jakieś kremy itd... Powiem wprost.... Każdy kto ćpa to ma gębę "zmarnowana" chcecie mieć ładne buzię to nie jedzcie tego, po pewnym czasie organizm się oczyścić i wróci ten "błysk w oku".... To tak samo jak z chlaniem, każdy żul ma zmarnowana twarz ale jak odstawiamy to z czasem wszystko wraca do normy,,,, pozdrawiam

Status:
NieZwyczajnie
Odkurzacz
Użytkownik

Unread post by NieZwyczajnie » 4 months ago

Splash wrote:
4 months ago
mi jedynie co zostało po rc to minimalna szrama na nosie .

Mi po dłuższych przygodach z dyso czy stimami, skóra schodzi z twarzy płatami :E
Ale krem mocznikowy i parę dni przerwy i śladu nie ma (a nawet powiem więcej, w pewnym stopniu nawet zmarchy i blizny się wygladzają po takiej przerwie).
Ale nie kierujcie się tą kwestią, bo to akurat zasługa moich problemów skórnych.

Status:
Boss
Wściekły wąż
Użytkownik

Unread post by Boss » 4 months ago

Myślę że zmiana diety pomoże poczytaj o tym na na necie Plus wit C duzo owoców i warzyw jak palisz fajki lub pijesz Alko to musisz to rzucić w cholerę zdrowia życzę wam wszystkim i powodzenia ;)
Wasz szef! :thumbup:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)