3MMC , ALFA PVP NA TERENIE HOLADNII (ONLY HURT) Predator-rc

Profil sklepu: predatorRC

Status:
powdermaster
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 35

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 7 godz. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Być może masz rację z tym pożółkłym ja na pewno takiego nie miałem, same nieregularne kryształy i białe. Ostatnio małe a wczoraj trzy ogromne :D Próbuj pisać na maila ja zawsze takie sprawy na plus załatwiałem :)

Status:
Chlastusmate
Sniffiarz
Użytkownik
Reputacja: 6

Nieprzeczytany post autor: Chlastusmate » 5 godz. temu

To pewniej lepiej u preda inwestować w ketony... Chociaż wiadomo że nie wyśle czegoś innego

Status:
mss5mdc
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 127

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 1 godz. temu

wojtasck pisze:
10 godz. temu
Generalnie nie miało efektów typowo trójkowych, zero speeda czy eufori tylko jakies alfowe paranoje, słyszenie dźwięków etc -__-
wojtasck na Twojej fotce widzę, że jest to na 99% 3-MMC bo mam jeszcze to i u mnie także tak wygląda. Na mnie działa bardzo dobrze ten sort. Nie wiem natomiast, dlaczego tak działa dziwnie na Ciebie, że masz jakieś paranoje czy słyszysz dziwne dźwięki.
Odpowiedz tylko sobie szczerze na moje pytanie. Czy jesteś obecnie w jakimś ciągu wcinania innych substancji? Ciąg to znaczy biorę codziennie kilka razy, ale nie 24 godziny na dobę. Jeżeli odpowiesz sobie tak, to sprawdź co to za substancja i czy nie kłóci się z 3-MMC choćby tolerancją krzyżową, która właśnie w takich przypadkach może wywołać paranoje lub inne dźwięki, których nie ma. Innych przyczyn oprócz tej, czyli totalnego zmęczenia Twojego organizmu lub takiej, ze dostałeś słaby sort nie widzę
Spoiler:
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto. Bądź przyzwoity!

Status:
GrzybeQ
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 264

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 35 min. temu

mss5mdc
Bez przesady. Ja na przykład jestem przekonany, że ostatnio miałem dwa różne sorty 3-mmc zmieszane w jednym worku. Jedne są pożółkłe i są płaskie z jednej strony a inne bielutkie i całe nieregularne. Dziwne to podziałało, naspidowało trochę i też popaliło nos jak się te dwa sorty pomieszało przypadkiem. Te pożółkłe ewidentnie niedoczyszczony i mają inny profil, leniwy. Biorę poprawkę na zajechaną tolerkę, ale teraz jestem już sporo na detoksie a pociągnę jeszcze 3-4 tygodnie. I wtedy się okaże co i jak na 100%. Za pierwszym razem jak miałem 5g to byłem zachwycony, pisałem o tym i był to bielutki sort, nieregularne kształty. Ostatnio 2 razy totalnie zawiedziony i to były pożółkłe kamienie... Więc jak dla mnie dobre 3-mmc miałem w styczniu a potem 2 razy lipa....

Status:
aras
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 35

Nieprzeczytany post autor: aras » 25 min. temu

Bialy sort gdzies sprzed miesiaca byl prawilny.
Pierwsza bombka (na niewielkiej tolerce sero i calkiem sporej tolerce dopy) srednio porobila,
ale dorzutka dojebala do kapany z niezlym eufo :)
"Wszyscy gdzies zapierdalaja, huja maja, i zdychaja..." - 1P-LSD

Wróć do „Predator-rc.nl”