3CMC ICE BIG CRYSTAL

Shop Profile: predatorRC

Status:
aras
Dopaminator
Gubernator

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by aras » 4 months ago

Latest post of the previous page:

Jak dla mnie nieco lepsze od legend... tak mi podpasowalo ze polecial maly ciag.
Polecam fanom cmc, przez ten sort tez powoli sie przekonuje do tej substancji.

ps. nie sluchajcie MaVPL, przejedzony juz jest, poza tym je nepa, dlatego nic nie czuje... mowilem mu ze 3cmc dla dzieci jest.
Jak wjedziesz na cos mocnijeszego to juz nugdy nie bedzie to samo ;)
"Wszyscy gdzies zapierdalaja, huja maja, i zdychaja..." - 1P-LSD

Status:
MaVPL
Dyso-sensei
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by MaVPL » 4 months ago

Mineło dobre 9 dni od momentu jak dostałem sort który kolega wcześniej załączył foty, mój jest dokładnie taki sam , JEDANK :

To nie jest ten sam sort który miałem ostatnim razem od predatora w czerwcu, ten jest zupełnie inny, zapachem średnio przypomina legitne 3cmc , działanie dużo słabsze od tych sortów które zamawiałem ostatnim razem ( poza obecnym zamówieniem ostatnie 3 były bardzo dobre ).

Nie wiem czy to jest jakaś końcówka lipnego sortu ale to nie jest to samo 3cmc które było poprzednio, może dlatego jest zrobiona promocja aby wypchnąć słabszy towar

- brak zapachu 3cmc albo ledwo jest wyczuwalny
- czas działania bardzo krótki
- 3,4 dorzutka już nie wiele daje
- libido dupy nie urywa

W mojej ocenie 4/10, to nie jest 3cmc które znam od kilku lat , albo substancja jest mało aktywna w co szczerze wątpię , albo kucharz spier*olił podczas gotowania.
Ogólnie substancja nie przypadła mi do gusty, czekam na prawdziwe 3cmc a ten sort sobie odpuszczam.

Status:
Bruce
Ssak
Newbie

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by Bruce » 4 months ago

MaVPL, No to mnie trochę przeraziłeś. Zamówiłem 50+ i jak sort będzie lipny to kwit w błoto.

Status:
MaVPL
Dyso-sensei
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by MaVPL » 4 months ago

Bruce, TO co zamiesił na zdjęciu kolega Bezsennn, na pierwszy rzut oka wydawał się bardzo podobny do ostatniego sortu, niestety kiedy trałi blisko 2 tygodnie temu w moje ręce okazało się że to nie jest pełnowartościowa trójka .... zawsze brałem od kosmity i towar był legitny teraz jest lekko zawiedziony gdyż poszło 50+ a temat przyszedł średni.
Próbuje to wyjaśnić z Predatorem jednak od paru dni nie mam odpowiedzi na miala :(

Status:
gromakon
Szczur
Newbie

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by gromakon » 4 months ago

200mg oral + 150mg sniff i dorzutka po 3h 200mg sniff

Załadowało się po kilku minutach. Wejście jak po XTC po chwili czułem się jak najebany, ale szybko zeszło to uczucie. Lekka euforia i trochę speeda. Libido na + ponad 4 godziny zabawy z partnerką. Dorzutka w sumie nic nie dała tylko większą kardio zwale. Kryształy do 5g. Mogę dać 7/10

Status:
josiek
Kryształowa Legenda
HedoNista

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by josiek » 4 months ago

Dawno nie zamawiałem big ice. Ale idzie Teraz nowa partia. Zobaczymy co to tym razem będzie.

Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP! Produkty które opisuje są nielegalne na terenie RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
Wiesiekpaleta
Sniffiarz
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by Wiesiekpaleta » 3 months ago

Obecny sort troszkę słabszy i krócej trzyma ale i tak daje radę

Status:
MaVPL
Dyso-sensei
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by MaVPL » 3 months ago

Wiesiekpaleta, Czy obecny sort jest nadal koloru lekko brązowego ??? bo jeśli tak to jest to ten sam sort który dostałem 1.5 miesiąca temu i za nim nie przepadam.... czekam na legitny sort jaki był ostatnio widziany w maju / czerwcu

Status:
Wiesiekpaleta
Sniffiarz
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by Wiesiekpaleta » 3 months ago

MaVPL, kumplu ja to pobieram od pół roku i cały czas jest ten sam kolor (przynajmniej takie dostawałem) i był raz kozackie czasem słabsze ale wciąż aktywne

Status:
josiek
Kryształowa Legenda
HedoNista

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by josiek » 3 months ago

3CMC ICE BIG: cały czas jest to samo co było miesiąc temu. Delikatnie brudne kamyczki, większe i mniejsze + żwir.
Działanie bez zmian.

Wszystkie badania opisywanych substancji - przeprowadzane są poza granicami RP! Produkty które opisuje są nielegalne na terenie RP!
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
karabinczyk
Szczur
Użytkownik

3CMC ICE BIG CRYSTAL

Unread post by karabinczyk » 3 months ago

aktywne ale suabe