3CMC - AKTUALNY sort po przerwie - opinie, recenzje

Obrazek

Profil sklepu: Syntetyki24

Status:
OomAmee
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 501

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 3 dni temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

GrzybeQ,
No jak przeszedłem do porządku dziennego, jak wysmarowałem ostrzeżenie z wielkimi czerwonymi literami?
Co mam jeszcze zrobić? Filmik na YT wrzucić, jak się wiję w konwulsjach na podłodze? :D

Wiadomo, że więcej tam nie kupię. Ale są tacy, co lubią takie naspeedowane trójki.

Status:
josiek
Psychonauta
Awatar użytkownika
HedoNista
Reputacja: 276

Nieprzeczytany post autor: josiek » 3 dni temu

GrzybeQ pisze:
3 dni temu
OomAmee, josiek, Rozwala mnie wasz ton, hahahaha :D Gość robi wałka i wysyła jakieś badziewie co kupił pewnie po 3zł/kg, a wy przechodzicie nad tym do porządku dziennego O_o Podobnie jako 4-cmc sprzedaje Mexedron... To , że się ma zielony nick nie oznacza, że trzeba robić laskę sklepom i to w dodatku ewidentnym oszustom....
Nie robię, ale to samo miał darek - i ludzie to i tak kupowali :( Wg mnie jest to szit i sklep powinien to wywalić. Oczywiście po to są takie fora żeby ktoś tego nie kupił.
Narkotyki to zło, dopalacze to zło, cukier to zło, alkohol to zło, sól to zło, szczepionki to zło, sex bez gumki to zło,
Zastanów się dwa razy zanim coś weźmiesz
Moje wypowiedzi to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Status:
Trefemmski
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 24

Nieprzeczytany post autor: Trefemmski » 3 dni temu

Widzę, że ze sklepu zniknęła oferta bk-ebdp White. Zrezygnowałem z zamówienia w tym sklepie, bo tutaj po prostu parę substancji było dzielone na X produktow. Na przykład Xenone to było to samo co 4CMC yellow i mexedron. Teraz widze te wszystkie substancje poznikaly, tak samo jak właśnie bk-ebdp White które wyglądało niemal identycznie jak właśnie te 3CMC.

Czy ktoś z Was próbował testować te 3CMC oralnie w ilości 40-50mg? Jeżeli klepie i czujecie przez chwilę (1-2h) trochę euforii, a później nachalny speed i zepsuty baniak to jestem w 90% pewien, ze może być to bk white co mieli na sklepie jakiś czas temu.

W sumie trzeba być naprawdę nowicjuszem, żeby nie wyczuć różnicy między 3CMC a innym gownem.

Status:
opara123
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 4

Nieprzeczytany post autor: opara123 » 3 dni temu

Smiech na sali,dwie strony temu ohh to 3 cmc nadaje sie do soli,jest ok tutaj gosc pisze ze to jest to co miał darek a sort darka był najlepszy jaki był co was pojebało ? zdecydujcie sie i skonczcie pierdolic fermentowy bo tak zle tak niedobrze

Pobrałem trójke bo lubie speed a tylko debil nie rozrózni 3 cmc od bk? kurwa co wy chloru lajki nie umiecie rozroznic tylko sie prujecie?
"O państwie policyjnym mówić tu nie muszę
Pójść na układ z nimi,to jak diabłu oddać dusze"

Force24 z purple

Status:
opara123
Ssak
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: opara123 » 3 dni temu

Josiek a ty zjebany jestes czy jak ? pierw pierdolisz ze to sort darka a teraz mowisz ze to jest shit wez koło yebni sie w czoło to mają byc opinie 2 strony pierdolonie o 3 cmc , ktos to jadł wgł ? jest tak tępy ze chloru nie wyczuje czy bk nie jadł? co to kurwa za poziom jest ? XD 3 podstawówka fermentowania czy jak?
"O państwie policyjnym mówić tu nie muszę
Pójść na układ z nimi,to jak diabłu oddać dusze"

Force24 z purple

Status:
Conscribo
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Farmaceuta
Reputacja: 74

Nieprzeczytany post autor: Conscribo » 2 dni temu

Force24
opara123, to Ty jesteś tym naganiaczem wilka? XD :E
Nogi mam ze stali i pierdolniecie w ręce
Nie przez treningi lecz przez 4-cmc
Obrazek

Status:
OomAmee
Dopaminator
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 501

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 2 dni temu

Widzę, że całkiem dużo pierdolenia pseudo-ekspertów było, więc też sobie popierdolę :D

Po pierwsze primo.
Przez rynek przewinęła się taka rozmaitość sortów trójek, o rozmaitych smakach, zapachach, wyglądach i innych cechach.
Więc totalną bzdurą jest, że sobie tak łatwiutko rozpoznasz trójkę. Założę się, że znalazłbym takie sorty trójek, które nasz pan "ekspert" pomylił by z wieloma rzeczami.

Po drugie primo.
Jak ktoś świadomie omijał BK, wiedząc jakie to gówno, to jak ma to odróżnić od trójki, skoro nawet nie wie, jak to smakuje czy pachnie.

Po trzecie primo ultimo.
Te niebezpieczne trójkowe sorty, to nie jest nigdy czyste BK, tylko trójka z domieszką mniejszą lub większą BK. W celu wzmocnienia.
Jakby dawali czyste BK i sobie ludzie zapodawali swoje standardowe dawki trójek, to byśmy czytali nowe newsy o zgonach.

Tak, że panie ekspercie idź pan w chuj z taką ekspertyzą :D

Status:
opara123
Ssak
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: opara123 » 2 dni temu

Conscribo pisze:
2 dni temu
Force24
opara123, to Ty jesteś tym naganiaczem wilka? XD :E