3-MMC CRYSTAL Chemcloud.nl opinie, recenzje | opinions, reviews

Obrazek

Profil sklepu: Chemcloud

Status:
Wizzair
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 101

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 3 tyg. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

wiktororban01 pisze:
3 tyg. temu
mimo wszystko 3mmc zjada te wszystkiemchlory dupa, zupelnie inna jakosc fazy
Tylko, ze np po cmc rano wstaje i jade do pracy jakby nigdy nic
Po mmc 2-3 dni czujesz siee lekko przyjebany.

Bylo to juz opisywane-
Cmc mniejsze dawkowanie (szarzowanie to jazdy i zjazdy)
Mmc wieksze dawkowanie i zjazdy

Itp.
Jakby ktos mial watpliwosci - prawie rok walilem mmc dzien w dzien a cmc ponad 2 lata po 50-60gr/mies.

No i najwieksza wada mmc- uzaleznialo o wiele mocniej niz jakikolwiek inny narkotyk.
Nie mialo znaczenia kim i jaki byles - organizm wrecz żądał mmc.
Kredyty, zadluzenia itp.

Na cale szczescie ten etap jest za mna i oby nigdy nie wrócił.

Status:
wiktororban01
Narkotykacz
Użytkownik
Reputacja: 23

Nieprzeczytany post autor: wiktororban01 » 3 tyg. temu

no fakt, mmc uzaleznia jak skurwysyn ale te narkotyk to typowy party drug, powinno sie go uzywac sporadycznie weekend zeby sie odchamic a nie walic na nim jakies dziwne ciagi czy uzywac go do codzienniego uzytku, do codziennego uzytku to jest 3fph jak ktos potrzebuje wspomagacza

Status:
Wizzair
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 101

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 3 tyg. temu

wiktororban01, dobrze. Warto jednak opisywac kazdy aspekt dzialania danej substancji a nie tylko ochy i achy.

Status:
kolomolo88
Blister
Użytkownik
Reputacja: 1

Nieprzeczytany post autor: kolomolo88 » 2 tyg. temu

Dostałem, przetestowałem więc teraz nie pozostaję dłużny i dodaję moje wypociny na temat owej substancji :)
Jeśli chodzi o moje doświadczenie to pamiętam jeszcze sorty mefa z 2012 i jeśli chodzi o aktualne to wiadomo, że ciężko o to samo, ale ten odczynnik naprawdę dobrze działa.
Testowane sniffem 100mg. Spłyd do przeżycia, wczytywanie dość szybkie po około 5min czuć ciepełko i wejście na banie. Czas działania takiej "pizdy" to max 45min. Stymulacja praktycznie nie występuje. Chęci na do rzutkę wielkiej nie ma. Jedyny minus to potliwość.
Ogólnie ocena tej trójeczki jak dla mnie 9/10 :thumbup:
ŚMIAŁO POBIERAĆ 8-)

Status:
sebekx9
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 8

Nieprzeczytany post autor: sebekx9 » 1 tydzień temu

Przetestowane /// Already tested

Wygląd /// Look: Białe kamyki, półprzezroczyste w środku /// White rocks, half transparent inside

ROA: ORAL

00:00 Podano 300mg w kapsułce /// Administrated 300mg in gel cap
00:15 Pierwsze oznaki wejścia, robi się cieplej /// First signs of come up, feeling more warm
00:30 Peak, poprawiony nastrój, średnia euforia, lekki nieogar (ciągle trzebabyło czegoś szukać),
lekka stymulacje, jednakże bez nieogaru, chce się coś robić, a nie w miejscu siedzieć
The peak has begun, medium euphoria, slighlty light headed, light stimulation, will to do something,
in comparision to 4cmc u dont want to stay in same place
01:30 Efekty schodzą, delikatne pobudzenie, nadal czuć euforie
The effects are coming down, still little stimulation with lil euphoria
02:30 Powrót do stanu zero, zejścia brak, może troche gorszy humor /// Coming back to normal state, no
comedown, mb just a little worse humour

Chciałem dodać, że tolerancja na euforyki prawie zerowa, 3 miesięczna przerwa od euforyków z wyjątkiem 0,3-0,4g 3cmc 3 tygodnie przed intoksykacją 3mmc, spodziewałem się więcej po legendarnej 3mmc, ale parę miesięcy temu szalałem z 3/4cmc i psychodelikami, przez co na stałe mogłem sobię popalić styki..
Jedno co mi się spodobało to faza 3mmc jest bardziej ogarnięta, mniej zwierzęca od tej z 4cmc.

In addition i would like to say that i have now little tolerance to euphoriants. About 3month from last abusing this type of substances with an exception for 0,3 - 0,4g of 3cmc 3 weeks before 3mmc tests..

Status:
GrzybeQ
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 147

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 1 tydzień temu

sebekx9, "Zwierzęcość" to jest to co własnie lubią tygryski :D Chlory forever and ever!

Status:
wiktororban01
Narkotykacz
Użytkownik
Reputacja: 23

Nieprzeczytany post autor: wiktororban01 » 1 tydzień temu

3mmc jest w huj lepsze a im lepsze set and settings tym lepsza faza takze ruszajcie w kluby na domowki itd albo kamagra i na rokse, 4cm to puste upierdolenie ktore oglupia i jest ci dobrze nawet jak siedzisz na kiblu ale do konstruktywnych rzeczy sie niennadaje, po 3mmc fazajest w huj bardziej kreatywna

Wróć do „Chemcloud.nl”