3-mmc + 4-cmc = DOBRY MIX?

Grupa substancji o działaniu głównie euforycznym jak: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
KODI
Ssak
Użytkownik
Autor tematu
Reputacja: 12

Nieprzeczytany post autor: KODI » 2 mies. temu

Jak myślicie łączyć to?
Mam za mało mmc wiec jak najpierw to pójdzie w dwóch wrzutach to cmc ledwo poklepie później.
Mam też 3-cmc
Jakieś propozycje?

Status:
Lionheart
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 49

Nieprzeczytany post autor: Lionheart » 2 mies. temu

Jak już musisz to łączyć to wal bombkę 3mmc i jak wejdzie sniff 4cmc.

Status:
Gruszka
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 37

Nieprzeczytany post autor: Gruszka » 2 mies. temu

Ja osobiscie bym zajebal bombe 4 cmc i poprawil trójkę sniffem ponieważ 4 cmc daje więcej euforii tym bardziej per oral

Edit.

Uuu to mowa o 3 mmc myslalem ze cmc

Ale w sumie to bym tak zrobil 4 oral 3mmc sniff.

Status:
mss5mdc
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 66

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 2 mies. temu

To nie jest dobry mix, a tylko strata jednego albo drugiego materiału. 3MMC i 4CMC mają podobny profil działania, z tym że, 4CMC wywołuje większą leniwą euforię. Jeżeli masz obie te substancje to nie mixuj. 3MMC weź bez żadnych miksów, a do 4CMC 200-250mg (tylko oral) jak się załaduje i poczujesz , że to już ta fala szczęścia, wciągnij sniff 50mg Hexenu. To podbije efekt i przedłuży fazę. Przetestowałem

Status:
sun_times
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 2

Nieprzeczytany post autor: sun_times » 1 miesiąc temu

3mmceka krolowa dyskotek lata po waszych ulicach ? macie jakies pewniaki bez ganiania gdzies zagramanice zeby kupic?

Status:
wiktororban01
Narkotykacz
Użytkownik
Reputacja: 23

Nieprzeczytany post autor: wiktororban01 » 2 tyg. temu

pamietam ze wlasniemiks 3mmc i 4cmc podany jednoczesnie np w jednej kresce rozpierdalalkonstrukcje...raz nawet zdarzylo mi sie to zaaplikowac...gneralnie zrobilem to przez przypadek bo mialem troche cmc w worku i dosypalem do tego 3mmc..pozniej zrobilem z tego solidnego weza i w ogole zapomnialem o tym ze tam jest gdzies setka 4cmc...rozjebalo mnie konkretnie az sie zdziwilem ze 3mmc mnie az tak porobilo dopiero pozniej ogarnalem, ze tam jeszcze ten cmck byl....pamietam ze ten sniff mnie anprawde ostro porobil...wystgrzelilo mnie jakbym pierwsz raz w zyciu bral 3mmc i zajebal 250mg dobrej jakosci sniffem bez zadnej tolery na euforyki xd

Status:
wiktororban01
Narkotykacz
Użytkownik
Reputacja: 23

Nieprzeczytany post autor: wiktororban01 » 2 tyg. temu

alegdzies czytalem ze jest to bardzo niezdrowe...nie pamietam pod jakim wzgledem ale gdzies czytalem wypowiedz jakiegos usera hajpa na ten temat...podanie tych substancji najpierw jedna a za jakis czas druga jest bardziejbezpieczne ale nie ma tego efektu młota w leb co zapodanie tego w miksie

Status:
rado567
Dyletant
Użytkownik
Reputacja: 0

Nieprzeczytany post autor: rado567 » 2 tyg. temu

I love this connection, but is harming brain a lot. Recovery time is much more linger than after 3mmc single taken. I had some artifacts on seeing, after 3mmc I lost them after day. After this mix- after 3 days..

Status:
kikus
Szczur
Użytkownik
Reputacja: 2

Nieprzeczytany post autor: kikus » 6 dni temu

rado567,
Yes its true, 4-cmc is neurotoxic, but its very good!
Best are from predator, rcchems (transparent). And i think only one big party on those substances for one week - is secure.

Wróć do „Euforyki i empatogeny”