3 FPM-Aktualny sort

Obrazek

Profil sklepu: Syntetyki24

Status:
Makain
Dyletant
Użytkownik
Autor tematu
Reputacja: 1

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: Makain » 2 tyg. temu

Nazwa : 3 FPM

Metoda przyjecia : oral a także sniff

Iość:
oral-koło 200-250mg peak(raczej przez 6h ta sama faza)
sniff-od 100 mg maks 300mg na raz( peak maks 1,5 choć po 45 min coś słabnie i jak jest możliwość kreske walnąć to śmiało mozna bo ta substancja nie zwiększy nachalnego speeda jak to bywa z stymulantami pochodnymi alfy itp

Tolerancja : pierwszy kontak z tą substancją

Opis : zalezy od drogi podania
Oral-tu mega skupienie na czyms i stymulacja na niskim poziom bardzo wręcz najlepiej to połozyc sie na łózko i oglądać tv lub grać, dawki 200-250mg powoduja min 5 godzin działania na takim samym poziomie a potem przez godzine czuc ze powoli schodzi , również przy podaniu oralnym pojawia sie efekt jakby falowania nie jest on uciążliwy
sniff-większa stymulacja ruchowa niz przy oralnym podaniu , mniejsze skupienie niz przy oralu , empatia do ludzi jakoś wieksza bo przy podaniu oralnym to nie ma ochoty z nikim rozmawiać , Wazne ten sort 3 FPM brany sniffem ciezko okreslic dawki bo na innych forach czytam ze 50-100 mg tego sortu brałem i 250 mg i zero efektów ze przesadziłem , kardio brak , pocenie sie jest ale delikatne wrecz niezauważalne pare kropel na czole czasem , z oczami to kwestia kazdego indywidualna bo u mnie w normie sa po 3 FPM bo cmki mi tak robia ze ludzie uciekaja oddemnie wiec raczej 3 FPM nie brany ciagami to zero przypału bo dzis w pracy byłem pod wpływem jego i super sie spisała
Jest to stymulant na którym człowiek zachowuje sie normalnie
plusy
-poprawa koncentracja
-przy sniffie troche lepsza empatia
-nienachalny speed
-brak jakich kolwiek efektów typo kardio
-nie zapycha nosa
-podanie oralne bardzo ekonomiczne
-zero zjazd
minusy
-oral nie na kazda okazje sie nadaje a sniff uniwersalny bardziej ale nie ekonomiczny

moja ocena to 8 na 10 mysle ze zakupie jeszcze ten odczynik

Status:
szotakie
Ssak
Użytkownik
Reputacja: 17

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: szotakie » 1 tydzień temu

spoko report, ale te dawki to ciut za wysokie, brałes 100mg oral? powinno starczyć jesli ok substancja

Status:
Krejzol
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 74

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 1 tydzień temu

Przyznaje jest konkretny KOP! Okolo 1.30 godz niewiadomo o co chodzi.o 2.30 Euforia i stymulacja na maxa a pomyslow 1000 na sekunde.Przewazaja te zboczone .Ciezko ogarnoc czajnik.Substancja b mocna moze i 25 mg do pracy albo 50 mg jako dodatek do innych.

Status:
Meedicus
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 77

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: Meedicus » 1 tydzień temu

mocno po kichawie daje ?
Obrazek

"Sam decydujesz o tym co robisz,
Ty ponosisz konsekwencje za swoje czyny,
Zastanów się dwa razy za nim podejmiesz nie przemyślana decyzję..."

Status:
Mixtape
Dyletant
Użytkownik
Reputacja: 0

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: Mixtape » 1 tydzień temu

W jakiej formie było wasze 3fpm? Mikro kryształ czy takie wiórki (jak wiórki kokosowe)?

Status:
Krejzol
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 74

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: Krejzol » 1 tydzień temu

Linia 50mg 5.30. zajebiscie sie pracuje.Linia 50mg 10.30 Super sie pracuje.Bardzo dobry stymulant do pracy ,czy na specjalne okazje.Strymulacja trwa do 4 godzin.Dobry tez jako dodatek do euforykow np 4cmc

Status:
cyjanomen
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Reputacja: 9

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: cyjanomen » 2 dni temu

jak z zejsicem po tym i czy duzy jest zjazd? ciezko sie zasypia? ile mozna na tym poleciec? zapycha kinol?

Status:
CristianD3M
Dyletant
Użytkownik
Reputacja: 1

3 FPM-Aktualny sort

Nieprzeczytany post autor: CristianD3M » 2 dni temu

Sorry for posting in english, I don't speak your language.

I got this one and only tested a small amount 20-30mg.
First of all it smells like the 3-CMC or 4-CMC (or another cathinone) that once I had from another vendor and also it doesn't taste as bad as 3-FPM used to.
Second: I started to have that serotonin feel in my back of the head and in my stomach and that's not normal for 3-FPM.
Third: 3-FPM increase your mood but not in a serotonic way, it's more like dopamine high than serotonin. I have zero tolerance for serotonin-releasers or ReupInhibators and a bit of stimulants tolerance (1 month since last time I used a stimulant)

So before going higher doses I think this one is not 3-FPM and I know exactly how 3-FPM is because I used it alot when it came 2-3 years ago.

Will test a higher dose tomorrow and will update.
PD Edit : Oral dose
Google Traductor w języku polskim
Spoiler:
Przepraszam za napisanie po angielsku, ale nie mówię w Twoim języku.

Mam to i tylko testowałem niewielką ilość 20-30mg.
Przede wszystkim pachnie 3-CMC lub 4-CMC (lub innym katynonem), który miałem od innego dostawcy, a także nie smakuje tak źle, jak używał 3-FPM.
Po drugie: zacząłem odczuwać serotoninę w mojej głowie i w żołądku i to nie jest normalne w przypadku 3-FPM.
Po trzecie: 3-FPM zwiększa twój nastrój, ale nie w serotoniczny sposób, bardziej przypomina dopaminę niż serotoninę. Mam zerową tolerancję na uwalnianie serotoniny lub Reuphibitory i trochę tolerancji na stymulanty (1 miesiąc od ostatniego użycia stymulanta)

Więc zanim przejdę do wyższych dawek, myślę, że to nie jest 3-FPM i wiem dokładnie, jak 3-FPM jest, ponieważ użyłem go dużo, gdy przyszło 2-3 lata temu.

Przetestuje wyższą dawkę jutro i zaktualizuje.

Smartszop.pl

Wróć do „Syntetyki24n.com”